Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Добровольче формування «Волинь» розформують

Такі козаки зараз більше потрібні на фронті.

Фото із сайту rivnepost.rv.ua.

Добровольче формування «Волинь» розформують

Люди зі зброєю громадам Рівненщини вже не потрібні

Майже у всіх областях України з початком повномасштабного вторгнення громади області почали створювати добровольчі формування.

Однак зараз вже почали сумніватися, чи потрібні громадам такі озброєні громадяни. Першими про це заявили в Дубні на Рівненщині – звернулися до військового командування, щоб розформувати такий загін.

Василь Антонюк, міський голова Дубна:

– У нас діяло два добровольчих формування «Волинь». Це були патріотично налаштовані мешканці, які допомагали охороняти громадський спокій під час війни. Одне з цих формувань було дуже дієве. Однак його розформував своїм рішенням голова районної військової адміністрації. Те, яке залишилося, нам не потрібне. У його складі перебуває більше десяти осіб, а сама роль їхнього громадського формування звелася до піару. Тож ніякого фінансування ми їм не передбачали. Звернулися до командира, щоб їх розформували. Адже в державі вийшов юридичний казус: ДФТГ було створено рішенням міської ради, проте рада не має повноважень його розформувати.

Олександр Поліщук, речник Рівненської ОДА:

– Тривають узгодження з військовими по всіх добровольчих формуваннях територіальних громад області та їхнього чисельного складу. Рішення будуть прийняті пізніше, відповідно до рішення військового командування.

Богдан СЛОНЕЦЬ,  «Рівне Вечірнє».

Читайте також: «Сумна звістка з передової: на Донеччині загинув командир десантників-штурмовиків із Великої Любаші».

Реклама Google

Telegram Channel