Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Курсанти Луцького університету урочисто присягнули на вірність народові України

Майбутні офіцери приймали вітання від гостей та керівництва університету.

Фото: volynnews.com.

Курсанти Луцького університету урочисто присягнули на вірність народові України

Цьогоріч присягу склали 73 майбутні офіцери, які через кілька місяців отримають військові звання молодших лейтенантів

На урочистий захід завітали представники духовенства, влади, військові, рідні та близькі курсантів, які присягнули на вірність українському народові, пообіцяли обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність. Про це пишуть Волинські новини.

Помолившись та склавши присягу, майбутні офіцери приймали вітання від гостей та керівництва університету. Також для них підготували шоу бійці клубу козацьких бойових мистецтв «Герць».Першою привітала курсантів ректорка ЛНТУ Ірина Вахович, побажавши їм мирного неба над головою.

Також вітали майбутніх офіцерів народний депутат Вячеслав Рубльов, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад та перший заступний голови Волинської ОДА Сергій Мовенко. Вони зазначили, що сьогоднішній день кує нашу майбутню перемогу, адже курсанти стануть офіцерами та в майбутньому будуть грозою для наших ворогів.

Насамкінець курсанти пройшли урочистим маршем та нарешті потрапили в обійми своїх рідних, які привітали їх зі складанням присяги після двох років навчання.

Читайте також: Волинянка представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи з параканое.

Реклама Google

Telegram Channel