Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
На Волині показали кіно, яке має переглянути кожен (Відео)

Перегляньте – і не допускайте більше помилок!

Фотоколаж із сайту npu.gov.ua.

На Волині показали кіно, яке має переглянути кожен (Відео)

Співробітники Луцького районного управління поліції створили півторахвилинний ролик, в якому розповідається про поширені шахрайські схеми

Тут доступній формі подано прості правила безпеки, які допоможуть не потрапити на гачок шахраїв та уберегти ваші кошти.

Поширена схема шахрайств – дзвінки від псевдопрацівників банків, які вимагають у громадян називати персональну конфіденційну інформацію, як-от, пароль до банківської карти чи смс з цифрами підтвердження. У жодному разі не можна називати таку інформацію, потрібно покласти слухавку, а в разі необхідності заблокувати картку, подзвонивши на гарячу лінію свого банку.

Чергова схема шахраїв – реклама грошової допомоги від міжнародних організацій, на яку можна натрапити в соціальних мережах. У жодному разі не переходьте за вказаними посиланнями. Як тільки людина відкриває їх і вводить свої дані, з її рахунків списуються всі кошти

Схожа схема діє і при продажі-купівлі товарів через популярні сайти. Не потрібно оплачувати за товари та послуги наперед. А при оформленні доставки варто робити це на офіційному сайті, а не переходити за посиланнями, які вам надішлють у месенджері. Надіслані сайти можуть бути дуже схожими з офіційним, але вони є фіктивними (фішинговими): як тільки ви введете там дані картки, кошти знімуть шахраї.

Поширюйте цей ролик серед усіх близьких та знайомих, аби вони не стали потерпілими від шахрайських дій, закликає на своїй сторінці у фейсбуці Поліція Волинської області.

Читайте також: «У продажі дітей з України на органи було задіяно багато людей (Відео)».

Реклама Google

Telegram Channel