Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Для чого проводиться лікування зубів під мікроскопом?

Фото: healthydent.ua.

Для чого проводиться лікування зубів під мікроскопом?

Нещодавно стоматологи могли розраховувати лише на власні майстерність та досвід. Сьогодні висококваліфікований фахівець також на вагу золота, та лікування зуба проводиться в значно більш комфортних умовах і для пацієнта, і для стоматолога. Чому? Завдяки використанню сучасних технологій. Однією з них є лікування зубів під мікроскопом

Актуальність використання мікроскопу

Дентальний мікроскоп використовується у світових клініках менше 30 років, а в наших – іще менше. Однак лікування зуба під мікроскопом –  https://healthydent.ua/uk/uslugy/likuvannya-zubiv-pid-mikroskopom, ціна якого не є набагато вищою за вартість звичного стоматологічного лікування, дозволяє виконувати роботу ще більш акуратно та якісно.

Наприклад, якщо говорити про пломбування – необхідно прибрати каріозні тканини повністю, щоб зупинити розмноження бактерій. При цьому важливо мінімально зачіпати здорові тканини, щоб зберегти якомога більше природних тканин зуба. І в тому, і в іншому завданні допомагає мікроскоп, який збільшує робочу поверхню в 40 разів та якнайкраще деталізує кожну оброблювану ділянку. Що й казати про лікування каналів: вони можуть бути розгалуженими й нерівними, а всі залишки нерву необхідно акуратно прибрати, після чого повністю запломбувати всю порожнину. Зі всім цим і допомагає справлятися пристрій.

Лікування зуба під мікроскопом в Україні стає все більш популярним, та сьогодні далеко не всі клініки встигли обзавестися таким корисним обладнанням.

 

 Мікроскоп на етапі діагностики

Первинний огляд за використання мікроскопа дає чудові результати та дозволяє лікувати в рази ефективніше, адже через дзеркало лікар не зможе роздивитися мінімальні каріозні зміни на емалі. Результатом стане розвиток карієсу до майбутнього візиту, і дірку вже доведеться пломбувати зі свердленням.

Для чого ще використовується мікроскоп у діагностиці?

  • виявити карієс на ранній стадії;

  • побачити приховані каріозні вогнища та мікротріщини, які необхідно запломбувати;

  • оцінити глибину кореневих каналів;

  • провести діагностику зубів перед реставрацією, імплантацією чи протезуванням;

  • точно визначити рельєф зубів, щоб забезпечити якісне прилягання пломбувального матеріалу, коронок та вінірів.

Таке лікування зубів є мінімально інвазивним, дозволяє пацієнту тримати рот відкритим менш широко та є комфортним і для самого стоматолога.

Мікроскоп в ортодонтії

При встановленні брекет-систем сама конструкція розробляється за використання комп’ютерного обладнання та спеціальних програм. Виготовляються брекети таким чином, щоб ідеально сісти на щелепи пацієнта і почати працювати над вирівнюванням зубів. Якщо невдало розмістити їх під час встановлення, помилившись навіть на міліметри, результат може бути не таким вражаючим. Для цього в ортодонтії також використовується дентальний мікроскоп.

Отже, дещо вищі ціни на лікування зубів за допомогою мікроскопа є повністю виправданими, а результати – максимальними, коли обладнанням користується висококваліфікований фахівець.

Реклама Google

Telegram Channel