Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
На росії заявили про нову атаку безекіпажними катерами на їх корвети у Чорному морі

«Василь Биков».

Фото: УНН.

На росії заявили про нову атаку безекіпажними катерами на їх корвети у Чорному морі

Все йде за планом

Міноборони рф заявили про атаку кораблів Чорноморського флоту «сергій котов» та «василь биков» за 340 км від Севастополя. Три морські безекіпажні катери начебто «знищені» зі штатної зброї корветів, передає УНН.

«Сьогодні вночі збройними силами України здійснено безуспішну спробу атакувати трьома морськими безекіпажними катерами патрульні кораблі «сергій котов» і «василь биков» чорноморського флоту, які виконують завдання з контролю судноплавства в південно-західній частині Чорного моря, на 340 км», - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що начебто всі три безекіпажні катери «знищені» вогнем зі штатного озброєння російських кораблів.

Це не перше повідомлення про так звану «атаку» корветів. 25 липня міноборони росії повідомило про нібито атаку з боку Збройних сил України патрульного корабля «сергій котов» двома безекіпажними катерами. І їх також начебто було знищено «вогнем російського корабля», про постраждалих теж не повідомлялось.

На думку британської розвідки кораблі «сергій котов» та «василь биков» чорноморського флоту є частиною цільової групи з перехоплення комерційних суден, які, на думку росії, прямують до України. Після того як кремль розірвав зернову угоду. 

Читайте також: Повідомили, скільки «Калібрів» є зараз у Чорному морі.

Реклама Google

Telegram Channel