Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Лікарі розповіли, як після утоплення в озері на Волині жінку витягли з того світу

Будьте обережні на водоймах!

Фото ілюстративне / www.depo.ua.

Лікарі розповіли, як після утоплення в озері на Волині жінку витягли з того світу

Хоча медики вже констатували «раптову смерть»

29 липня о 10 год. 46 хв. у центральну оперативну диспетчерську надійшов виклик, що у селі Згорани Ковельського району в озері втопилася жінка. Про це повідомляє Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

До приїзду «швидкої» відпочивальники біля водойми надавали жінці домедичну допомогу, проводили реанімаційні заходи...

Бригада екстреної медичної допомоги (ЕМД), прибувши на місце о 10 год. 58 хв., констатувала «раптову смерть», розпочала розширені реанімаційні заходи та викликала на підмогу ще одну бригаду.

Спільними зусиллями бригад ЕМД Любомльського відділення екстреної медичної допомоги вдалося через 7 хвилин відновити серцебиття та дихання.

У стабільному стані «швидка» доставила жінку в приймальне відділення Любомльського територіального медичного об’єднання. Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Олександр Згоранець  у коментарі газеті «Волинь» сказав:

– За свідченнями тих, хто потерпілу реанімував, вона наковталася води, яка потрапила не лише в шлунок, а й у легені. Жінка була в нас один день, а наступного її в задовільному стані перевели в терапевтичне відділення.

Тож медики наголошують на важливості домедичної допомоги, що збільшує шанси на життя – саме так сталося у Згоранах. А також закликають бути обережними на водоймах.

Читайте також: Водолази витягнули утопленика з водойми поблизу Лцька.

Telegram Channel