Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Просять присвоїти звання Героя України військовому, на похорон якого викликали криміналістів

Вічна та світла пам’ять Воїну.

Фото з відкритих джерел.

Просять присвоїти звання Героя України військовому, на похорон якого викликали криміналістів

Мама Воїна зареєструвала відповідну петицію на сайті глави держави

Мама військового Андрія Коробка, яка минулого місяця під час похорону зупинила церемонія прощання після того, як побачила, як вона трактувала, сліди побиття на тілі сина, зареєструвала петицію на сайті глави держави, у якій просить Президента присвоїти воїну найвище державне звання.

Петицію можна підтримати ТУТ.

У документі, зокрема, йдеться:

«Прошу Вас, розглянути петицію про присвоєння почесного звання Героя України (посмертно) військовослужбовцю Збройних Сил України Коробко Андрію Вікторовичу 14.11.1980 р.н..
Старший матрос Коробко Андрій Вікторович був водієм автомобільного взводу, забезпечував боєприпасами, продовольством та військово-технічним майном.
З 19.05.2014 року Коробко А.В. брав активну участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисту незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України на території Донецької та Луганської областей.
З 13.10.2014 року був водієм автомобільного відділення вводу забезпечення ШПК «СОЛДАТ» у місті Мукачеве.
З 18.11.2014 року брав участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України в районі проведення антитерористичної операції с. Покровське, Артеміського р-ну, Донецької області.
У грудні 2018 року Коробкові А.В., командування та особовий склад 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила надали подяку за сумлінність та високий професіоналізм, зазначивши: «Своїм прикладом Ви показали, що український народ завжди готовий встати на захист держави, квітучої та незалежної України»
Наказом міністра оборони України від 18.05.2022 року був нагороджений нагрудним знаком «За зразкову службу».
Коробко Андрій Вікторович помер 10.07.2023 року у м. п. Комар Волоноваського р-ну, Донецької області.

Я пишаюся ним, його незламністю та патріотизмом і вважаю, що Коробко Андрій Вікторович - справжній Герой, який заслуговує на найвищу державну нагороду - Герой України (посмертно).

Дев’ять років з честю виконував обов'язок щодо захисту своєї держави і до останнього подиху залишився вірним українському народові та Україні. Він пожертвував собою заради перемоги в боротьбі не лише за нашу свободу, а й свободу всієї Європи. Я пишаюся ним, його незламністю та патріотизмом і вважаю, що Коробко Андрій Вікторович - справжній Герой, який заслуговує на найвищу державну нагороду - Герой України (посмертно).

Вічна пам’ять і шана всім, хто віддав своє життя за Україну! Слава всім, хто боронить та захищає Україну! Слава Україні! Героям Слава!»

Нагадаємо, 14 липня у Луцьку родина зупинила похорон військового й викликала криміналістів – ЗМІ

Провели експертизу тіла воїна з Волині, рідні якого не вірили в його ненасильницьку смерть

Telegram Channel