Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Голови військових адміністрацій Волині та Рівненщини вирушили у Хрінники

Було навчання.

Фото з телеграм-каналу Віталія Коваля.

Голови військових адміністрацій Волині та Рівненщини вирушили у Хрінники

Операція - врятувати відпочивальників

Сьогодні на Хрінницькому водосховищі працівники ДСНС Рівненської та Волинської областей відпрацьовували спільні тактичні дії. Разом із моїм колегою, головою Волинської ОВА Юрієм Погуляйко долучилися до навчань. Про це написав у телеграм-каналі голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

 

 

 

Загалом участь взяли 100 рятувальників і водолазів, використали 45 одиниць автомобільної, інженерної, спеціальної техніки, плавзасобів і засобів подолання перешкод.

 

 

 

 

 

Рятувальники вкотре демонструють злагодженість, взаємодію і прогресивні методи роботи. Зокрема, скидання рятувального жилету до потерпілого за допомогою квадракоптеру. Адже багато потерпілих не змогли отримати допомогу у зв’язку з тим, що їх відносило далеко від берега. Війна навчила нас використовувати дрони і в такий спосіб. 

Приємно вражений і використанням контейнерів. Мова йде про їх залучення під час лісових пожеж або повені. Ми фактично зменшуємо навантаження на кількість одиниць техніки, але збільшуємо ефективність. Адже поки обладнання з одного контейнеру працює, за іншим їде машина.

 

 

 

 

 Війська НАТО уже давно перейшли до роботи із обладнанням у контейнерах. Переконаний, цей досвід вже зовсім скоро буде максимально реалізований й в Україні.

 

 

 

 

 Читайте також:На Волині врятували жінку, якій констатували «раптову смерть»

Реклама Google

Telegram Channel