Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Влад Яма відповів, чи соромно йому за виїзд за кордон під час війни

Влад Яма.

Фото ТСН.

Влад Яма відповів, чи соромно йому за виїзд за кордон під час війни

Танцівник на початку повномасштабної війни виїхав до США та жодного разу не повертався до України

Український хореограф Влад Яма відповів на критику у Мережі та зізнався, чи соромно йому за виїзд за кордон під час війни в Україні.

Як зазначає ТСН, від початку російського вторгнення танцівник отримує чимало хейту через те, що перебуває з родиною у США. Кожен допис Влада Ями супроводжується гнівними коментарями та докорами. Зокрема, нещодавно у хореографа запитали, чи буває йому соромно за рішення виїхати з країни під час війни. Влад Яма вирішив відповісти на запитання та додав тег зі словом «регулярно».

Також танцівнику дорікнули, що він не повертається до України, адже боїться потрапити на фронт. На це Яма відповів, що дослухатиметься лише до претензій українських військових: «Тут вже дослухаюся винятково до військових, вибачте».

Нагадаємо, Влад Яма з дружиною та сином виїхав до США вже під час повномасштабної війни. Танцівник жодного разу не повертався до України. Щоправда, час від часу хореограф реагує на обстріли українських міст та селищ російськими окупантами та публікує про це дописи.

Telegram Channel