Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Їх називають «Бригадою Перемоги»: волинські тероборонівці не здали жодної позиції на фронті

Переможемо!

Фото: 100 Окрема бригада ТрО Волині.

Їх називають «Бригадою Перемоги»: волинські тероборонівці не здали жодної позиції на фронті

З початку весни підрозділи Волинської бригади тероборони успішно виконують бойові завдання на сході України

Перебуваючи на найгарячіших ділянках фронту, наші бійці не здали жодної позиції і не зробили жодного кроку назад. Навпаки – в багатьох випадках ми покращили своє тактичне становище.

Жоден волинський тероборонівець не втік з поля бою і не зганьбив себе та своїх побратимів тавром «СЗЧ» (самовільне залишення частини), повідомляє 100 Бригада ТрО Волині.

Нещодавно – на День Української Державності – наша 100 обр ТрО першою серед понад 30-ти бригад територіальної оборони одержала з рук Президента України почесну відзнаку до Бойового Прапора – стрічку «За мужність та відвагу».

Нині Волинську бригаду тероборони дедалі частіше називають «Бригадою Перемоги». Їх беззастережно поважають колеги з інших підрозділів ЗСУ, а головне – до тремтіння в колінах бояться вороги!

«І сьогодні саме у тебе є унікальний шанс стати одним із нас – невід’ємною частиною «Бригади Перемоги». Якщо маєш належний стан здоров’я та достатню мотивацію – ми готові розглянути твою кандидатуру. Звісно, перевага надається людям з досвідом військової служби (в іншому випадку треба буде пройти обов’язкову попередню підготовку). Маєш усвідомлювати, волинські тероборонці нині перебувають аж ніяк не на курорті. Навколо справжня війна – з обстрілами, штурмами, втратами. Нам буває навіть дуже важко, але ми сумлінно виконуватимемо обов’язок перед українським народом стільки, скільки буде потрібно. Бо краще важко – аніж соромно… Україна точно варта того, щоб за неї боротися! А найкращий спосіб не пустити оскаженілого ворога на поріг своїх осель – переконливо зацідити йому в зуби за тисячу кілометрів від рідної Волині!

Детальніша інформація за телефоном: 0931933673», - йдеться у дописі.

Читайте також: 100 бригаді з Волині потрібні медики, кухарі і водії.

Реклама Google

Telegram Channel