Курси НБУ $ 36.35 € 39.72
«Золоте», «діамантове» та «залізне» весілля: навіщо у місті на Волині шукають «ювілейні» подружжя

У Володимирі прижилась гарна традиція – вітати «золоті» пари.

Фото Офіційний сайт Володимира.

«Золоте», «діамантове» та «залізне» весілля: навіщо у місті на Волині шукають «ювілейні» подружжя

30 липня на святковій сцені у парку Слов’янському міський голова міста Володимир Ігор Пальонка привітав і вручив «золотим парам» громади дипломи, пам’ятні подарунки, а також короваї, які вже традиційно виготовляє з цієї нагоди володимирський хлібозавод

А вже 1 серпня заступник міського голови Андрій Гудим спільно з головним спеціалістом відділу молодіжної політики та спорту Оленою Диньковською завітали до сімей, які не змогли відвідати даний захід.

За зразковий приклад міцного подружнього життя, збереження сімейних цінностей, сумлінне виконання батьківських обов’язків, злагоду і турботу, відданість родинному вогнищу та з нагоди 50-річчя спільного подружнього життя ювілейним дипломом нагороджена сім’я Надії та Івана Подопригор, а з нагоди 60-річчя такий диплом отримали родини Юрія та Лідії Усиченків, Галини та Олександра Кузнєцових, інформує міська рада.

 

 Одна із пар зізналась, що секрет довгого і щасливого подружнього життя полягає у здатності вміти слухати, вибачати та підтримувати одне одного, ділитись радістю і складнощами та ніколи не забувати про те, як важливо піклуватись про те, що у нас є.

 

 Нагадаємо, що традиційно, починаючи з 2011-го, з нагоди Дня міста проводиться свято вшанування подружніх пар, які відзначають ювілейні дати подружнього життя – від 50 років і більше. За роки існування традиції було вшановано 104 таких пари. З них три пари прожили разом 65 років і відзначили «залізне» весілля, а 13 пар відсвяткували весілля «діамантове» – після 60 років спільного подружнього життя.

Telegram Channel