Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
Дівчинка-сирота отримала подарунок від Почесного громадянина Ковеля

Почесний громадянин Ковеля Володимир Бойко.

Фото: kovel.media.

Дівчинка-сирота отримала подарунок від Почесного громадянина Ковеля

Дитина нещодавно перенесла надскладну операцію в лікарні «Охматдит»

Третій рік поспіль Почесний громадянин Ковеля Володимир Бойко передає свою грошову виплату, визначену Положенням про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Ковеля», на благодійність. Про це інформує Ковельська міська рада.

Цьогоріч кошти отримає дитина-сирота, яка зі своїм опікуном змушена була покинути домівку через війну. Нині вони мешкають у нашому місті. Дівчинка нещодавно перенесла надскладну операцію в лікарні «Охматдит».

– Тепер їй необхідно пройти курс реабілітації. І ця фінансова підтримка якраз на часі, – розповідають у службі у справах дітей.

Торік Володимир Іванович теж переказав гроші на лікування двом дітям, які виховуються без батьків та мали проблеми зі здоров’ям. У 2021 році їх отримала родина учасника бойових дій у зоні АТО/ООС .

Довідково: Згідно Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Ковеля» Почесний громадянин має право на щорічну грошову виплату при досягненні пенсійного віку за рахунок коштів бюджету Ковельської територіальної громади у розмірі 2 мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня року, в якому вона здійснюється.

Читайте також: Бійця з Волині на війні врятував молитовник, у якому застряг осколок (Відео).

Telegram Channel