Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Ситуація на кордоні Волині з білоруссю на ранок 5 серпня

Вистоїмо і перможемо!

Фото: Відкриті джерела.

Ситуація на кордоні Волині з білоруссю на ранок 5 серпня

Про це інформує голова Камінь-Каширської РДА Ольга Ващук

«Незмінна команда. І от ми знову в дорозі. Дорозі, яка прямує в самісіньке пекло, але там наші волинські тероборонівці, наш рідний батальйон. Тому в очікуванні зустрічі тривожність минає.

Як завжди, приїхали до хлопців і дівчат не з порожніми руками. Привезли броньовану розвідувальну-дозорну машину. Після ремонту та модифікації вона є цілком боєздатною та значно підвищить ефективність бригади в подоланні ворожих цілей. Окрім того, військовий автопарк поповнили два джипи та карета швидкої допомоги.

Щойно передали техніку, а воїни відразу її випробовувати. От воно – справжнє військове мистецтво.

Домашні смаколики, якими був щедро наповнений гуманітарний вантаж, нагадав захисникам тепло рідних домівок. Віримо, що скоро вони його відчують уже в колі своїх сімей.

Дякую тим, хто готував для фронту все необхідне. А нашим Героям бажаю, щоб ця техніка допомагала виконувати бойові завдання, наближати перемогу та зберігала їхні життя. Доземний уклін за оборону України на найважчих напрямках. Почесна президентська відзнака «За мужність та відвагу», яку отримала 100-та бригада нещодавно, сповна заслужена.

Поспілкувалися. Час ніби зупинився. Там зовсім інший його вимір, але разом із тим, воїни не можуть гаяти ні хвилини. Тож вони з новими силами повернулися на бойові позиції, а ми – працювати далі, адже справ у тилу вистачає. Тим паче, що бачимо реальний результат спільної роботи.

Все буде Україна! До наступної зустрічі! Нехай береже вас Бог!

На кордоні спокійно, краяни. Мирного дня!» - написала пані Ольга на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: «Ми вам – офіс і машину, ви нам – офіцера: волинська громада підписала меморандум».

Реклама Google

Telegram Channel