Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Спортивна зала з властивостями протирадіаційного укриття: у селі біля Луцька планують нове будівництво

Боратинська громада оголосила тендер на визначення підрядника.

Фото ілюстративне / mvk.if.ua.

Спортивна зала з властивостями протирадіаційного укриття: у селі біля Луцька планують нове будівництво

Очікувана вартість робіт становить 25,984 мільйона гривень

Нове будівництво спортивної зали з властивостями протирадіаційного укриття запланували на території Рованцівського ліцею Боратинської сільської ради, що на вулиці Шевченка, 16 у селі Рованці. Про це повідомляють Волинські новини.

Тендер на роботи на сайті держзакупівель оголосив департамент інфраструктури Волинської обласної державної адміністрації. Пропозиції учасників приймають до 8 серпня.

Відповідно до технічного завдання, будівництво спортивної зали з властивостями протирадіаційного укриття Рованцівського ліцею включатиме розробку ґрунту, ремонт і утримування ґрунтових землевозних доріг, засипку траншей і котлованів, облаштування фундаментів і стін із бетонних блоків, мурування цегляних стін і перегородок, укладання перемичок, улаштування перекриттів та мембранної покрівлі, прокладання водопроводу, встановлення дверей і вікон, укладання підлоги, внутрішнє оздоблення, утеплення зовнішніх поверхонь, їх фарбування, вимощення входу, облаштування систем опалення, вентиляції, водопостачання та каналізації, монтаж електрообладнання, заземлення, блискавкозахисту та КНС, облаштування пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу, мощення доріжки та майданчиків, озеленення тощо.

Усі роботи хочуть закінчити до 31 грудня 2023 року.

Читайте також: У Луцьку можна буде придбати «Винищувач зла».

Telegram Channel