Курси НБУ $ 39.67 € 42.50
Світові зірки одягнули футболки збірної України і забивали голи путіну (Відео)

«Слава Україні! Героям слава!» звучало над Лондоном.путіністи були в шоці.

Фото із сайту sport.ua.

В Лондоні пройшов благодійний матч Game4Ukraine на підтримку нашої країни у війні з росією

В Лондоні відбувся спеціальний матч, в якому знамениті українські футболісти Андрій Шевченко та Олександр Зінченко разом з командами, зібраними ними, грали для збору коштів для відновлення ліцею в Чернігівській області, зруйнованого рашистами.

путіністи були в шоці. Фото із сайту sport.ua.

В матчі взяли участь безліч футбольних і не тільки зірок, в тому числі пов'язаних з Україною. Шевченко, Ребров, Зінченко, Мудрик, Левченко, Срна, Мораєс грали пліч-о-пліч із Піке, Галласом, Зеєдорфом, Чехом, Леманном, Піресом, Ессьєном та багатьма іншими.

Світ із нами! Game4Ukraine Charity Game. Фото – 2023 Chelsea FC PH / PH.
Світ із нами! Game4Ukraine Charity Game. Фото – 2023 Chelsea FC PH / PH. / 2023 Chelsea FC

Голами в матчі відзначилися Зеєдорф та Галлас за синю команду та Нобл із Срною – за жовту.

Благодійний матч Game4Ukraine. Команда Андрія Шевченка (сині) – Команда Олександра Зінченка (жовті) – 2:2 (1:0 – Зеєдорф, 41 хв.; 1:1 – Нобл, 38; 1:2 – Срна, 53; 2:2 – Галлас, 78). Cтадіон: «Стемфорд Брідж» (Лондон, Англія).

Як забивалися голи:

1:0 – Зеєдорф, 41 хв.:

1:1 – Нобл, 38 хв.:

A post shared by UNITED24 (@u24.gov.ua)

1:2 – Срна, 53 хв.:

2:2 – Галлас, 78 хв.:

Дякуємо вам, козаки! Фото із сайту tribuna.com.ua.

В перерві матчу відбувся концерт, на якому виступали як місцеві зірки, так і наші – «Бумбокс» співав легендарну «Червону калину».

Варто відзначити переповнений «Стемфорд Брідж», який періодично скандував «ЗСУ», «Слава Україні» та вибухав оплесками під час паузи на 24 хвилині в честь України та її боротьби.