Курси НБУ $ 36.67 € 39.50
У вольєрах Луцького зоопарку прихистили декоративних голубів з Бахмута (Фото)

І птахи змушені втікати від війни!

Фото – Павла БЕРЕЗЮКА.

У вольєрах Луцького зоопарку прихистили декоративних голубів з Бахмута (Фото)

Побачити їх можна поблизу кліток з лемурами

Чергове підтвердження тому, що світ врятує доброта. І українські воїни!

У вольєрах Луцького зоопарку прихистили декоративних голубів з Бахмута. Історію порятунку птахів розповіли на Facebook-сторінці зоопарку, інформує «Суспільне. Луцьк».

– Одомашнених декоративних птахів тримали вдома у вольєрах. Після початку активних бойових дій, їх залишили у покинутій відкритій голубівні. Але тварини вже не могли самостійно виживати у природі самостійно, – каже Людмила Денисенко.

Один із бійців 100-ої волинської бригади територіальної оборони розповів, що військові підгодовують голубів, але їх потрібно евакуювати, бо птахи так не виживуть, а в бійців не завжди є можливість навідуватись до птахів.

Фото Павла БЕРЕЗЮКА.
Нині птахи живуть у Луцькому зоопарку. Фото Павла БЕРЕЗЮКА.

 – Відтоді, – каже Людмила Денисенко, — почали шукати волонтерів, які їздять на Бахмутський напрямок, щоб вони погодились перевезти птахів. Знайшли клітки і спільними зусиллями голуби дісталися до Луцького зоопарку.

Фото Павла БЕРЕЗЮКА.
Голубів можна побачити біля вольєрів з лемурами. Фото Павла БЕРЕЗЮКА.

 Фото Павла БЕРЕЗЮКА.

Врятовані голуби з Бахмута. Фото Павла БЕРЕЗЮКА.

 Зараз птахи мають просторі вольєри, харч та догляд, про них турбуються. Голуби вже звикли до нового місця, а побачити їх можна поблизу кліток з лемурами.

«А усіх, хто це прочитає, вкотре просимо – допомагайте ЗСУ наближати нашу перемогу. Бо де є рoсiя – там смерть, руйнування, біда. І жити у мирі, добробуті та щасті ми зможемо лише після того, як переможемо окупантів», – наголошують на фейсбук-сторінці Луцького зоопарку.

Читайте також: «Волинянин за кілька годин знайшов 223 білі гриби! (Фото, відео)».

Telegram Channel