Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Саміт у Саудівській Аравії: в офісі Президента розповіли про результати зустрічі

Фото: Associated Press.

Саміт у Саудівській Аравії: в офісі Президента розповіли про результати зустрічі

Зустріч у Джидді стала кроком до практичної реалізації мирних ініціатив, запропонованих Україною

У Саудівській Аравії, 5-6 серпня, відбувся саміт світових лідерів, де обговорили мирний план України.

Про це йдеться на сайті президенті України Володимира Зеленського, повідомляє ТСН.

Українську делегацію в Джидді очолив керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак.

Загалом у Джидді було представлено понад 40 держав, що майже втричі більше, ніж на консультаціях у Копенгагені. Така активна позиція країн свідчить про  надзвичайну зацікавленість світу у встановленні стійкого й тривалого миру.

«Ми мали дуже продуктивні консультації щодо ключових принципів, на яких має будуватися справедливий і міцний мир. У нас була надзвичайно чесна, відкрита розмова, під час якої представники кожної країни могли озвучити свою позицію й бачення. Були різні погляди, але всі присутні засвідчили відданість своїх країн принципам Статуту ООН, міжнародного права та поваги до суверенітету й непорушності територіальної цілісності держав. І саме на цих принципах побудована Формула миру Президента Зеленського, про яку ми докладно розповіли», – зазначив Андрій Єрмак.

Також за його словами, зустріч у Джидді стала кроком до практичної реалізації мирних ініціатив, запропонованих Україною. Зокрема, сторони погодилися продовжити роботу на різних представницьких рівнях задля встановлення справедливого та всеосяжного миру.

«У межах консультацій у Джидді українська делегація на чолі з Андрієм Єрмаком провела низку двосторонніх зустрічей, які триватимуть і в неділю. На зустрічах українська сторона обговорює з партнерами деталі реалізації мирних ініціатив та співпраці в цьому напрямі», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Оперативна інформація щодо ситуації на фронті станом на вечір 6 серпня.

Реклама Google

Telegram Channel