Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Занесло у Ковель: на Волині відшукали дівчат-переселенок з іншої області

На пошуки ковельським поліцейським знадобилось менше доби

Фото: vl.npu.gov.ua.

Занесло у Ковель: на Волині відшукали дівчат-переселенок з іншої області

З дівчатами все добре, нині вони перебувають в безпеці

Учора до поліції Тернопільської області звернулась 54-річна переселенка з Херсонщини про те, що її неповнолітня онучка не повернулась додому та перестала виходити на зв’язок. Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Волинської області.

Поліцейські відразу ж розпочали пошукові заходи, а орієнтування надіслали в інші області. Отримавши оперативну інформацію, волинські ювенальні поліцейські знайшли зниклу дівчину у Ковелі на автостанції, де вона перебувала разом із подругою. Обом дівчатам по 17 років, протиправних дій щодо них ніхто не вчиняв.

Разом з цим, поліцейські з’ясували їхню історію. 

«Близько пів року тому вони ще перебували в окупації у селі Олешківці, але російські війська вивезли цих дівчат без їхньої згоди до Краснодарського краю, де утримували їх тривалий час. Згодом, завдяки одній з українських волонтерських організацій, юнки таки повернулись в Україну, однак не додому, а вимушені були перебратись у Терпопільську область - у статусі внутрішньо переміщених осіб», - розповів начальник сектору ювенальної превенції Ковельського РУП Юрій Кузьмук.

Читайте також: Їхав від матері додому і зник: на Волині майже тиждень розшукують чоловіка.

Реклама Google

Telegram Channel