Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
У Ковелі капітально відремонтують одну з доріг

Передбачається, що буде зроблено водовідведення, освітлення і прокладено тротуари.

Фото: kowelrada.gov.ua.

У Ковелі капітально відремонтують одну з доріг

Цьогоріч СМАД, отримавши фінансування, значну його частину спрямувала на дороги Ковельської громади

Міський голова Ігор Чайка та його перший заступник Тарас Яковлев зустрілись з мешканцями мікрорайону «Ковель-2». Про це пише Ковельська міська рада.

 Вони приїхали розповісти про плани щодо ремонту дороги на вулиці Василя Стуса.

Вона належить до регіонального значення О 030640 Ковель-Білин-Скулин-Ломачанка-Черемошне, перебуває на балансі ДП «СМАД У Волинській об-ласті». Втім, уже третій рік поспіль місцева влада лобіює, аби цю дорогу було відремонтовано, зважаючи на її незадовільний стан. Місто також готове долучитись коштами.

Ще у 2021 році було досягнуто домовленостей і підготовлено проєкт. Роботи мали розпочатись торік, але через війну їх було відкладено.

Цьогоріч СМАД, отримавши фінансування, значну його частину спрямувала на дороги Ковельської громади, поділивши проєкт на два етапи: поточний ремонт покриття від Білина до Ковеля, капітальний — вулиці Стуса (в межах міста).

Першу чергу завершують. Про це ми писали тиждень тому. На другу виготовлено проєктно-кошторисну документацію, яка знаходиться на експертизі. Після цього оголосять тендер на роботи, які у планах розпочати у нинішньому році.

Передбачається, що крім ремонту дорожнього покриття, на вулиці Василя Стуса буде зроблено водовідведення, освітлення, прокладено тротуари.

Читайте також: У місті на Волині встановили нові євроконтейнери.

Реклама Google

Telegram Channel