Курси НБУ $ 36.66 € 39.65
59-літній засновник церкви вчиняв розпусту проти 12-літньої дівчинки, яка... дала згоду

Уявіть, що коїться з психікою дитини?

Фото – ua.depositphotos.com.

59-літній засновник церкви вчиняв розпусту проти 12-літньої дівчинки, яка... дала згоду

Шокуючий випадок зафіксовано на Рівненщині

За національним законодавством вік сексуальної згоди в Україні – 16 років, тому й ця історія не вкладається, як кажуть, в голову.

Так от: батько 12-річної дівчинки звернувся до правоохоронців. Чоловік заявив, що 59-річний засновник релігійної організації вчиняв сексуальні дії щодо його дитини

Відповідна інформація розміщена на телеграм-каналі асоціації жінок-юристок України «ЮрФем». Як повідомили «Еспресо.Захід» власні джерела, йдеться про Рівне.

​​Наприкінці липня по допомогу звернувся батько 12-річної дівчинки. За його словами, дитина постраждала від дій сексуального характеру з боку невідомого йому чоловіка. Однак батько не знав, як правильно вчинити, оскільки такі дії відбувалися тривалий час та, як повідомила йому донька, за її згоди.

Чоловік звернувся до правоохоронців із заявою про вчинення кримінального правопорушення.

«Після відкриття кримінального провадження, в той же день, оперативним шляхом було встановлено причетну особу, ним виявився 59-річний засновник релігійної організації (церкви). В результаті проведених слідчих дій з малолітньою потерпілою та отримання достатніх даних, кривднику було повідомлено про підозру та слідчим суддею обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без визначення розміру застави»,– зазначила адвокатка Лілія Штундер.

Нині триває досудове розслідування, призначено низку судових експертиз щодо об’єктів, вилучених із місця вчинення злочину. Кривднику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 10 до 15 років.

Консультантка лінії правової допомоги «ЮрФем: підтримка» Юлія Нікітіна наголошує: «Наведений кейс є яскравим прикладом того, що у справах, які стосуються дітей до 16 років, згода не має значення. Якщо дитина, яка не досягла 16 років, все ж таки нібито погодилась на сексуальні відносити, то кривдник все одно буде нести відповідальність. Адже за національним законодавством вік сексуальної згоди в Україні – 16 років. Тобто це вік, з якого людину вважають спроможною дати свідому добровільну згоду на сексуальні зносини з іншою особою».

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте також: «Дівчина, яка продала цноту пригожину, розповіла про гарем злочинця у Петербурзі».

Telegram Channel