Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Через шквальний вогонь ворога побратими не могли забрати його з поля бою: у Ковелі в останню дорогу провели Героя

Вічна пам'ять...

Фото: Ковельська міська рада.

Через шквальний вогонь ворога побратими не могли забрати його з поля бою: у Ковелі в останню дорогу провели Героя

Ковель сьогодні попрощалися із 36-річним Юрієм Лукашуком

Довгим був шлях Юрія на щиті додому. Він загинув 16 травня цього року. Через шквальний вогонь загарбників побратими не могли забрати його з поля бою. Коли це сталося, то тіло потрібно було не лише упізнати, але й зробити експертизу ДНК. Годі собі навіть уявити, що пережила мама, тато, рідні, пише Ковельська міська рада.

 
 

Історія про Юрія — це історія, як простий хлопець може стати Героєм. Він навчався в ліцеї №1, здобув освіту у Міжрегіональній академії управління персоналом. Втім, здебільшого працював на будівництві.

Усе змінило 24 лютого 2022 року. Юра ніколи не служив в армії та не мав військової спеціальності, був хворий на одну з форм астми. Проте сам прийшов у військкомат і попросився на фронт. Одразу не взяли. Він був настільки наполегливим, що 2 вересня 2022 року його призвали як добровольця.

Взяв з собою інгалятор, який рятував його у важкі хвилини приступів хвороби.

Попри це, настільки був вмотивований і так хотів бути корисним в армії, що потрапив на навчання у Велику Британію. Отримав спеціальність, а потім воював у найгарячіших точках.

Одного разу, коли на позиції наших бійців прибилось маленьке цуценя, Юра приручив його. І на фото — він зі своїм другом.

«Незважаючи на усі жахіття війни, наші воїни не втрачають людяності, вони можуть співчувати, допомагати іншому. Вони завжди пам’ятають, що воюють за власний дім, власну родину, свою країну. У березні Юрій був поранений, лікувався в госпіталі. Потім знову на фронт. Війна обірвала його життя. У жалобі уся наша громада. Глибока шана і співчуття батькам, сестрі, усім рідним. Світлого шляху і молитовного супроводу його душі. Вічна пам’ять», — зазначив міський голова Ігор Чайка під час громадської панахиди.

Через кілька днів, 13 серпня, Юрій міг би святкувати свій 37-й день народження. Не судилося.

Поховали Юрія Лукашука на Алеї Героїв міського кладовища.

Вічна памʼять і слава!

Читайте також: На Ізюмському напрямку загинув Герой із Волині.

Telegram Channel