Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
На Волині робили махінації із пальним для заправки шкільних автобусів

Волинь-нова

На Волині робили махінації із пальним для заправки шкільних автобусів

Господарський суд Львівської області задоволив позов Камінь-Каширської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району про стягнення з недобросовісного постачальника пального коштів в сумі майже 146 тисяч гривень

Прокурори з'ясували, що у січні 2022 року орган місцевого самоврядування за результатами спрощеної закупівлі уклав із суб'єктом господарювання договір про закупівлю бензину та дизельного палива.

Взяті на себе зобов’язання із оплати товару сільська рада повністю виконала, перерахувавши кошти на рахунки постачальника.

Згідно договору, пальне повинно було відпускатися на АЗС на підставі пред’явлених талонів.

Якийсь час так і було, проте згодом почали виникати проблеми із заправкою шкільних автобусів, адже талони було заблоковано.

Постачальник же не відповідав на листи сільради з вимогами розблокувати талони чи розірвати договір.

Своїх зобов'язань на суму 124 тисячі гривень він так і не виконав.

У ситуацію втрутилась прокуратура – і суд задоволив позов про стягнення із недобросовісного підприємства майже 146 тисяч гривень плати за товар, який не було поставлено, та пені. 

Пресслужба обласної прокуратури

Читайте також: 15300 доларів США за три авто для «Вовків Да Вінчі» – покарали громадянина, який торгував гуманітарною допомогою (Фото).

Telegram Channel