Курси НБУ $ 36.74 € 39.60
Волиняни побували на прощі у храмі-пантеоні на честь полеглих Захисників

Низький уклін, слава та вічна пам'ять Героям!

Фото Волинський обласний ТЦК та СП.

Волиняни побували на прощі у храмі-пантеоні на честь полеглих Захисників

Учора у храмі-пантеоні, що у с.Лішня Кременецької громади на Тернопільщині зібралися родини загиблих військовослужбовців, які віддали життя захищаючи суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України на Всеукраїнській прощі

 

 Про це повідомили у Волинському обласному ТЦК та  СП.

«Літургія відбулася у храмі-пантеоні, який збудований на честь тих, хто віддав життя за нашу свободу в російсько-українській війні. Дружини, діти й матері загиблих воїнів несли в руках портрети з чорними стрічками, а на згадку про своїх Героїв залишали прапорці України з іменами й прізвищами захисників.

Представники Волинського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки спільно з матерями, дружинами й дітьми загиблих воїнів згадували й поминали кожного, подякували полеглим у бою Героям, помолились за спільну справу кожного українця – Перемогу. Прізвища героїв, які поклали голови в російсько-українській війні, навіки викарбувані на меморіальних плитах і розміщені на стінах каплиці-пантеоні. Це має значення насамперед для української спільноти, яка засвідчує духовну підтримку, пам’ять та шану полеглим воїнам і їхнім родинам. Адже для родичів надзвичайно важлива суспільна пам’ять про їхніх героїчних батьків і дітей.

Також були вручені прапори з особистим підписом Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного спілкам матерів і дружин загиблих у АТО і РУВ.

Це велика і відповідальна праця – збереження пам`яті та возвеличення подвигу кожного воїна, який не вагаючись став на захист нашої країни та поклав своє життя! Схиляємо голову та розділяємо з рідними та близькими біль непоправної жертви. Дякуємо за найбільшу жертву, свідомо віддану Державі.

Дякуємо за спільну молитву!

Низький уклін, слава та вічна пам'ять Героям!

Наближаймо перемогу разом!», - йдеться у повідомленні.

 

 

 

 

 

 

 

Telegram Channel