Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Луцькі медики відправили на фронт вже третій автомобіль для потреб ЗСУ

Разом - до перемоги!

Фото Луцька міська рада.

Луцькі медики відправили на фронт вже третій автомобіль для потреб ЗСУ

Луцька громада підготувала до відправки в зону бойових дій черговий автомобіль

 До бійців на передову лінію поїде повнопривідний дизельний позашляховик КІА. Траспортний засіб придбано коштом колективу Центру реабілітації учасників бойових дій Луцької міської територіальної громади. Медпрацівники центру перерахували на потреби ЗСУ частину власного заробітку – близько 160 тисяч гривень, інформує міська рада.

Це вже третє авто, яке з початку війни придбав для захисників персонал центру за сприяння Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

 

 «Працівники комунальних підприємств, установ, закладів продовжують долучатися до придбання всього того, що необхідно нашим Збройним силам, –  розповів Ігор Поліщук. – Цього разу гарну ініціативу проявили працівники реабілітаційного центру для учасників бойових дій і придбали отакий автомобіль. Позашляховик повністю обслужено, відремонтовано дрібні неполадки, і сьогодні ми передаємо його в 67-му бригаду для наших захисників -  лучан, які служать неподалік Лиману. Волонтер Сергій Балицький доставить  цей автомобіль на місце уже в найближчі дні». 

Ігор Поліщук зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення підрозділам ЗСУ Луцька громада передала вже більше 40 автомобілів. Транспортні засоби  придбано за кошти працівників міської ради, установ, закладів та комунальних підприємств. «Потреба в автомобілях на фронті є постійно. На жаль, вони ламаються, потрапляють під обстріли. Тому будемо продовжувати цю роботу, щоб допомагати нашим захисникам стільки, скільки буде необхідно», – наголосив  міський голова.

Telegram Channel