Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Незламний Захисник з Волині вірить, що ще обов’язково помститься ворогові за загиблих друзів

Завдяки командній роботі лікарів рана добре загоїлася і хлопець вже готується до великої реконструктивної операції.

Фото: kovel.media.

Незламний Захисник з Волині вірить, що ще обов’язково помститься ворогові за загиблих друзів

Він міг лишитися за кордоном, але у свої 19 років вирішив повернутися і боронити батьківщину пліч-о-пліч із друзями

Молодого бійця, який отримав важке поранення під час контрнаступальних дій, під Бахмутом, ставлять на ноги у Національному реабілітаційному центрі «НЕЗЛАМНІ» (UNBROKEN).

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова, пише Ковель media.

Станіслав Ткаченко з міста Ковеля. Нині хлопцеві 21 рік. Він активний громадський активіст та спортсмен. Зброю в руках вміє тримати з юних років – вчився цьому у друзів з полку «Азов». 24 лютого 2022 року його застав у Варшаві, де тоді працював. Попри можливість залишитися у Польщі, хлопець зібрав речі та поїхав додому.

Спершу служив у територіальній обороні. Перший бойовий досвід отримав у складі бригади спеціального призначення імені Івана Богуна – в боях за Херсонщину. А згодом Станіслав перевівся до 3-ї окремої штурмової бригади, кістяк якої – ветерани «Азову». Саме ідеологія цих бійців, їхнє братерство та відданість Україні імпонують Стасові. Молодий воїн стає командиром гранатометного відділення. З ним у підрозділі несуть службу і його найкращі друзі.

«Найважче під час служби втрачати своїх близьких хлопців, з якими знайомий з дитинства», – каже Станіслав

Поранення хлопець отримав під час контрнаступальних дій в районі Бахмуту – 28 червня 2023 року. Захисник пригадує як це було.

«Ми штурмували та були в тісному контакті з ворогом. Я почув, що побратим – «трьохсотий». Пішов йому на допомогу і в мить куля прилітає мені прямо в ногу. Почалася масивна кровотеча. Я в стані шоку на автоматі наклав собі турнікет. Біль був страшний, а моя спроба встати на ноги провалилась. Хлопці продовжували тримати контакт з ворогом, а я повз на чотирьох до точки евакуації. Це було найважче, бо поранена нога постійно за щось чіплялась, а через біль я заледве не втрачав свідомість», – розповідає він

Станіслава разом з іншими «трьохсотими» евакуювали до Дніпра. Там його стан стабілізували і відправили далі – на Львів. До Центру «НЕЗЛАМНІ».

Травматолог Центру «НЕЗЛАМНІ» Микола Блиндюк каже, що хлопець поступив до них з багатоуламковими переломами двох кісток гомілки та з наскрізною кульовою раною.

«Першим нашим кроком було загоєння рани, аби провести реконструктивну операцію на великій гомілковій кістці та уникнути інфекції. Паралельно ми виконали втручання по реконструкції малої гомілкової кістки та зафіксували її апаратом зовнішньої фіксації», – ділиться історією молодого пацієнта Микола Блиндюк.

Завдяки командній роботі лікарів рана добре загоїлася і хлопець вже готується до великої реконструктивної операції, після якої на нього чекає тривала реабілітація у Центрі. Станіслав дуже позитивно налаштований, швидко відновлюється і хоче до своїх. Вірить: він ще обов’язково помститься ворогові за загиблих друзів.

Читайте також: За Волинську бригаду воює незламний «Тигр».

Реклама Google

Telegram Channel