Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
«Для мене велика честь отримати таку відзнаку від захисників України»: військові 14-ї ОМБр вручили волинським посадовцям відзнаки

Справжні Воїни!

Фото: фейсбук-сторінка Ігоря Пальонки.

«Для мене велика честь отримати таку відзнаку від захисників України»: військові 14-ї ОМБр вручили волинським посадовцям відзнаки

Міський голова Володимир-Волинської територіальної громади Ігор Пальонка розповів про зустріч із військовими

«Мав зустріч із військовими 14-ої ОМБр, зокрема, з командиром 9-ої запасної роти капітаном Ігорем Скучинським, волинським воїном, який втратив на війні ногу, але продовжує нести службу, заступником командира 9-ої запасної роти з морально-психологічного забезпечення старшим лейтенантом Сергієм Гайбуном, головним сержантом 9-ої запасної роти сержантом Мироном Химицею.

Бійці прийшли зі словами вдячності від імені командування бригади та хлопців, які віддали частку себе та свого здоров’я в обороні нашої держави, за роботу, яка ведеться у Володимирі на підтримку військовослужбовців. Вручили мені та секретарю міської ради Івану Юхимюку відзнаки – символічні медалі «За гідність та патріотизм», за кування нашої спільної перемоги. Про це розповів Міський голова Володимир-Волинської територіальної громади Ігор Пальонка у фейсбуці.

 

У відповідь подарував воїнам книгу, видану до 1035-ої річниці заснування древнього Володимира, про нові вулиці нашого міста, одна з яких тепер носить ім’я 14-ої Князівської бригади.

Для мене велика честь отримати таку відзнаку від захисників України. Приємно усвідомлювати, що усі наші зусилля щодо підтримки Збройних Сил України є недаремними».

Читайте також: Комунальники Володимира передали на фронт мобільну майстерню.

Telegram Channel