Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Викрадення російського майора: чим закінчився рейд спецпризначенців через Дніпро

Профі!

Фото ТСН.

Викрадення російського майора: чим закінчився рейд спецпризначенців через Дніпро

Метою секретної операції на лівому березі Дніпра, яку провели 8 серпня спецпризначенці Головного управління розвідки, було викрадення російського майора Томова, щоб дізнатися більше про стратегію оборони росіян в окупованій Херсонській області

Місія пройшла успішно.

Про це повідомляє військовий оглядач Bild Юліан Репке, пише ТСН.

За інформацією німецького журналіста, українські спецпризначенці на невеликих човнах переправилися через річки Дніпро та Конка. Переправу було здійснено під прикриттям ракетного обстрілу, яким українська армія відволікала окупантів.

Захопивши російську позицію, українці імітували заклик російських солдатів про допомогу, використовуючи чи то рацію, чи навіть мобільний телефон одного з убитих росіян. Майор Томов у супроводі ще приблизно десяти військових поїхав на передову, де на нього чекала засідка. Окупантів, які не здалися, українські спецпризначенці ліквідували в бою.

Німецький журналіст наводить інформацію від російських «воєнкорів», які стверджують, що під час операції загинули або потрапили в полон 25 російських військовослужбовців, а  розвідгрупа на чолі з майором Томовим «зникла».

За інформацією Bild, український спецпідрозділ також втратив під час ризикованої операції кількох бійців.

Реклама Google

Telegram Channel