Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
На Волині – змагання з веслування у пам’ять про імениту землячку

Цьогоріч у перегонах беруть участь 180 веслувальників.

Фото Волинська обласна рада.

На Волині – змагання з веслування у пам’ять про імениту землячку

Щороку на одному з Шацьких озер проводиться Всеукраїнський меморіал з веслування на байдарках і каное пам’яті чемпіонки України Галини Зуб

Привітали учасників перегонів та нагородили переможців голова Волиньради, очільник регіонального відділення НОКУ Григорій Недопад і депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму Віктор Галан-Влащук.

Про це інформує Волинська обласна рада.

 

 Багаторазову переможницю загальнодержавних та міжнародних змагань, призерку Спартакіади України, майстриню спорту Галину Зуб тричі оголошували найкращою спортсменкою Волині. Її життя трагічно обірвалося під час навчально-тренувальних зборів у 1983 році. А у 1986-му у пам’ять про перспективну веслувальницю започаткували всеукраїнські змагання-меморіал. З тих пір щороку їх традиційно проводять на веслувальній базі Шацької дитячо-юнацької спортивної школи. Саме з цих змагань розпочалася спортивна кар'єра учасниці Олімпійських ігор Марії Повх, учасників Чемпіонатів світу Юрія Вандюка і Андрія Рибачка та ще багатьох українських спортсменів.

 

 Цьогоріч у перегонах на плесі взяли участь 10 команд з Львівської, Івано-Франківської, Одеської, Рівненської та, звісно, Волинської областей, загалом понад 180 веслувальників. До них звернувся голова Волиньради та керівник обласного відділення Національного олімпійського комітету Григорій Недопад: «Наша славетна землячка Галина Зуб, багато інших українських чемпіонів, є взірцем того, як гартуючи тіло і волю, наполегливо йдучи до мети, можна досягти найвищих вершин і найширшого визнання. Ви – на початку цього шляху, але взяли хороший старт. Бажаю, щоб усі ваші фініші були переможними. Вірю, що невдовзі настане і переможний мир».

Переможці змагань отримали нагороди та подарунки від НОКУ, а всі без винятку учасники – хороший спортивний досвід і враження.

 

 

Реклама Google

Telegram Channel