Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
У громаді на Волині облаштовують Алею Слави загиблих Героїв (Фото)

Освячення Алеї Слави загиблих Героїв відбудеться вже невдовзі.

Фото: Facebook.

У громаді на Волині облаштовують Алею Слави загиблих Героїв (Фото)

У Камінь-Каширській міській раді тривають роботи зі створення Алеї Слави загиблих Героїв

Країна повинна знати своїх Героїв поіменно та пам’ятати їх подвиги. Наш вічний обов’язок – зберегти світлий спомин про людей, які не побоялися протистояти лютим ворогам, ціною власного життя боронили наш спокій та виборювали мирне майбутнє своїм нащадкам.

Про це пишуть на сторінці у Facebook Камінь-Каширської територіальної громади,

« Відтак, Камінь-Каширська міська рада ще кілька місяців тому розпочала підготовку банерів у пам’ять про кращих синів рідного краю.

- Роботи з виготовлення пам’ятних банерів на етапі завершення. Протягом тривалого часу ми спілкувалися з родинами загиблих солдатів нашої громади, радились щодо світлин та інформації, яка буде розміщена на плакатах. Насамперед нам важлива думка рідних, тому підготовка зайняла трохи часу, адже на сьогодні маємо у нашій громаді 59 загиблих Захисників.

При зборі даних брали до уваги всіх військовослужбовців, які захищали Україну ще з 2014 року, також не лише вшановуємо пам’ять солдатів, які проживали на території громади, а й уродженців, які поховані в інших населених пунктах. Ці банери будуть щодня всім людям, які проходитимуть чи проїжджатимуть повз, нагадувати про ціну нашого сьогодення. Щиро маю надію, що страшне горе втрат омине нас і поповнюватися ця Алея не буде, – розповідає міський голова Віктор Пась.

Освячення Алеї Слави загиблих Героїв відбудеться вже невдовзі, про це повідомимо додатково. Вона буде розміщена в центрі міста Каменя-Каширського вздовж Свято-Іллінської церкви. Нині ж вже встановлюємо каркаси для банерів індивідуально кожному воїну.

Пам’ять про Героїв вічна!», - йдеться у повідомленні.

 

 

 

 

 

Читайте також: «Як я буду дивитися в очі учням, яких сам навчав любити і захищати Батьківщину?»

 
 
 
 
Telegram Channel