Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Петро та Марина Порошенки виділили 1 млн грн на проєкти молоді, що постраждала від війни

«З вас ідея — з нас допомога».

Фото Європейська солідарність.

Петро та Марина Порошенки виділили 1 млн грн на проєкти молоді, що постраждала від війни

Їх виберуть на відкритому конкурсі

Петро та Марина Порошенки спільно з ВГО «Солідарна Молодь» оголосили про грантову програму на мільйон гривень. Програма має на меті підтримати проєкти молоді, яка постраждала через війну. Як зазначає пʼятий Президент на своїй сторінці у Facebook, проєкти будуть відібрані через відкритий конкурс. Загалом планується профінансувати до 10 молодіжних ініціатив, сума грантів від 5 тисяч до 200 тисяч гривень. 

«До міжнародного Дня молоді ми з Мариною Порошенко та ВГО «Солідарна Молодь» запускаємо проєкт на підтримку молоді, яка постраждала через війну. Якщо ви маєте круту ідею — наша команда з радістю допоможе вам реалізувати омріяний проєкт і надасть всю необхідну підтримку! З вас ідея — з нас допомога», – повідомив Петро Порошенко.

«Мільйон гривень на реалізацію проєктів, відкритий конкурс. Для молодих ветеранів, переселенців, громадських організацій та студентів. До 10 грантів, від 5 000 до 200 000 гривень. Підтримка й допомога молоді — це інвестиція у майбутнє країни, у наших дітей, у те, за що ми зараз воюємо і боремося», – переконаний Порошенко. 

Реєстрація на конкурс проєктів здійснюється через сайт https://www.poroshenko4youth.com/

Telegram Channel