Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
У росії можуть бути збройні зіткнення з НАТО, - Лубінець

Фото:.bagnet.org.

У росії можуть бути збройні зіткнення з НАТО, - Лубінець

Путін готується до ще більшої війни

Дії глави Кремля Володимира Путіна вказують на те, що він не шукає виходу з війни в Україні, а готується до ще більшої.

Таку думку український омбусмен Дмитро Лубінець висловив у Facebook, пише ТСН.

Омбудсмен зазначив, що президент РФ нещодавно вніс до Держдуми законопроєкт, відповідно до якого скасовується необхідність повідомити міжнародні організації, наприклад ООН чи Раду Європи, про введення або припинення дії військового/надзвичайного стану в Росії.

«Цим країна-агресор у черговий раз порушує вимоги Конвенції про захист прав людини та основних свобод! Окрім того, поправки у законі дозволять керівництву РФ репресувати росіян без огляду на міжнародне гуманітарне право. Про що це говорить? Президент РФ не шукає виходу з війни в Україні, а готується до ще більшої. Ба більше – не виключає збройних зіткнень із країнами НАТО», - написав Лубінець.

За його словами, санкції проти Росії та надання зброї Україні – така відповідь міжнародної спільноти має бути на умисне ігнорування Росією норм міжнародного гуманітарного права.

«Міжнародній спільноті необхідно серйозно підготуватись до загроз, які йдуть з Росії. А західним партнерам – ввести додаткові санкції проти Росії та надати додаткове озброєння Україні, щоб зупинити російську військову експансію. Агресія РФ продемонструвала, що злочинний режим вищого керівництва Росії не зупиниться в Україні, а може розпочати ще більш криваву війну в Європі», - зазначив омбусмен.

Читайте також: Вибухи в Криму: Керченський міст затягнуло димом.

Реклама Google

Telegram Channel