Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Програміст із Волині воює на «нулі»

Переможемо!

Фото: 100 Окрема бригада ТрО Волині.

Програміст із Волині воює на «нулі»

Він захищає Україну у гарячих точках

Пан Сергій на псевдо «Дизель» – аеророзвідник Луцького батальйону Волинської бригади тероборони.

– В кінці лютого – на початку березня 2022-го, коли ми тільки прийшли в батальйон, було ще доволі холодно. У мене тоді заклало ніс – і я вночі голосно хропів, як дизельний трактор, – усміхаючись, боєць пояснює походження свого позивного.

Його батальйон із самісінького початку весни – і аж до середини червня 2023 року (впродовж понад 100 днів!) успішно виконував бойові завдання під Бахмутом. Тоді це була найпекельніша ділянка фронту, повідомляє 100 Бригада ТрО Волині.

Нині ж луцькі тероборонівці знову на «нулі» – цього разу їм довірено тримати оборону на так само гарячому Куп’янському напрямку.

Вдома на Сергія чекають кохана дружина, тепер уже чотирирічна донечка Женя, а також улюблена робота – у цивільному житті «Дизель» працював програмістом.

Перебуваючи за понад тисячу кілометрів від рідного дому, аеророзвідник не має жодних сумніві щодо того, як саме закінчиться ця війна:

– Нашою Перемогою – і не інакше! Впевненості ж у цьому мені надає високий бойовий дух побратимів, а ще – повсякчасна підтримка волонтерів, родичів, колишніх колег…

Читайте також: Боєць «Аміґо» з Волинської бригади: «На війні немає часу сумувати».

Telegram Channel