Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Так «рятували» гроші від списання за кредитом, що перерахували шахраям понад 115 тисяч гривень

Читайте уважно, що потім не плакати!

Фото із сайту npu.gov.ua.

Так «рятували» гроші від списання за кредитом, що перерахували шахраям понад 115 тисяч гривень

Ну скільки можна?

Поліцейські застерігають громадян: уникайте дзвінків і розмови з невідомими допоки ви не впевнитеся в достовірності озвученої інформації.

На мобільний 56-річного жителя Вараського району Рівненської області зателефонував невідомий і представився працівником служби безпеки банку. Слухавку підняла 24-річна донька і почула, що потрібно підтвердити оплату за покупку в інтернет-магазині.

Жінка запевняла, що ні вона, ні члени сім’ї подібних операцій не здійснювали. Проте абонент переконливо радив зняти гроші з картки та переказати їх на іншу, аби не зростала кредитна заборгованість, а тоді вже все з'ясовувати.

Хвилюючись за «долю» грошей, 56-річний батько зняв готівку з трьох карток – своєї та доньки і перерахував на вказаний по телефону рахунок. Бо нібито потрібно було доплатити ще й за заборгованість, яка вже виникла по кредиту.

Коли «банкір» перестав відповідати на дзвінки, чоловік запідозрив, що міг стати жертвою шахраїв. Із заявою, що втратив 115 400 гривень, звернувся до поліції.

За фактом заволодіння чужим майном, вчиненим шляхом обману, дізнавачі відділення поліції №1 (смт Володимирець) Вараського РВП розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 190 КК України, інформує Поліція Рівненської області.

Поліцейські вкотре наголошують громадянам бути обачними та дотримуватись правил: зберігайте спокій і не перераховуйте нікому гроші; не озвучуйте по телефону платіжні реквізити, визначене кодове слово та тим паче CVV та ПІН-код.

Зателефонуйте в call-центр фінустанови за номером, вказаним на звороті вашої карти та отримайте інформацію по рахунку.

Читайте уважно, що потім не плакати!
Читайте уважно, що потім не плакати!

 Читайте також: «На Закарпатті суд виніс вирок підліткам, які вбили матір, а тіло викинули в річку».

Реклама Google

Telegram Channel