Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
19-річного військового на милицях обманув водій-аферист

«Валентину 19 років. З початку повномасшабки у свої 18 пішов добровольцем на фронт....».

Фото з фейсбук-сторінки Макса ЮР’ЄВА.

19-річного військового на милицях обманув водій-аферист

Солдат, якому важко пересуватися, опинився серед ночі на вулиці

Водій BlaBlaCar «кинув» його на останні гроші з поїздкою у Чернівці на лікування.

Про це у Facebook повідомив журналіст Макс Юр’єв, інформує «Еспресо. Захід».

12 серпня пізно увечері незадовго до комендантської години київський журналіст і блогер Макс Юр’єв зустрів на дорозі військового. Як розповів у мережах, хлопець був змореним та голодним, в розпачі, що на останні гроші з поїздкою до Чернівців на лікування його кинув водій BlaBlaCar. Декілька годин простояв посеред проспекту і ніхто з водіїв, що проїжджали повз, не захотів підвезти його бодай на вокзал.

«Валентину 19 років, – розповів Макс Юр’єв. – З початку повномасшабки у свої 18 пішов добровольцем. 35 ОБрМП (морська піхота), встиг побувати в Англії на навчанні, поранений біля Кліщіївки на «дорозі смерті» до Бахмута. Численні травми і операції, наразі відсутня провідність нерву, через що навіть пропонують ампутувати ногу. Виведений поза штат через тривале лікування, тож отримує копійчану виплату — всього 200грн/міс. Брата вбили на війні. Батько в полоні, але оформили зниклим безвісти, щоб не платити. Хоче вилікуватися, щоб далі воювати і помститися. Поселяю у себе, а вже зранку розбиратимусь з тою мразотою-аферистом (є його номер телефона і картки).

«Валентину 19 років. З початку повномасшабки у свої 18 пішов добровольцем на фронт....».
«Валентину 19 років. З початку повномасшабки у свої 18 пішов добровольцем на фронт....». Фото з фейсбук-сторінки Макса ЮР’ЄВА.

 Макс Юр’єв також повідомив, що серед ночі з його несподіваному гостю зателефонував його товариш – бойовий медик з 3 ОШБр «Азов», який теж не зміг виїхати з Києва, і між варіантом ночувати в райвідділку, який йому пропонували патрульні, вибрав завітати в гості. Так квартира журналіста перетворилася у прихисток для військових.

«Дякую всім, хто пише/дзвонить і пропонує різну допомогу, – написав журналіст. – Хлопці поки сплять, тому відповім пізніше. Поки лиш можу сказати, що з телефоном у хлопця проблеми, просто при мені перестав бачити сотову мережу і ніякі маніпуляції не допомагають (сама сімка робоча). В іншого телефона взагалі сім-слот загубився, тому зв'язок буде хіба що по WiFi».

Читайте також: «Не звільняти треба, а садити. Може, Офіс президента дасть публічне розʼяснення, що відбувається?».

Реклама Google

Telegram Channel