Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Наєв розповів, скільки «вагнерівців» зараз у Білорусі та що вони роблять

Фото: ТСН.

Наєв розповів, скільки «вагнерівців» зараз у Білорусі та що вони роблять

Найманці ПВК «Вагнер» уже активно залучаються до проведення заходів бойової підготовки із військовослужбовцями ЗС Білорусі

У Білорусі триває літній період навчання під час якого «вагнерівці» проводять злагодження підрозділів на рівні рот/батарей. До навчання залучаються як загальновійськові підрозділи, так і підрозділи забезпечення.

«В ході навчання, під керівництвом найманців, підрозділами ЗС Білорусі відпрацьовуються питання наступального характеру, ведення бойових дій у населених пунктах та лісистій місцевості. Приділяється увага підвищенню живучості підрозділів. В ході навчань до підрозділів ЗС, найманцями доводиться здобутий у ході бойових дій досвід застосування підрозділів», - розповів командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, пише ТСН.

За його словами, сьогодні на території Республіки Білорусь перебуває до 6,5 тисяч найманців ПВК «Вагнер».

«У військовій науці є два поняття – військова небезпека і військова загроза. Для цивільних пояснюю, якщо їде автомобіль – це небезпека, а якщо він їде прямо на тебе – це загроза. Тож, перебування ПВК «Вагнер» у Білорусі є небезпекою, але коли вони створять відповідні або диверсійно-розвідувальні групи, або наземне наступальне угруповання, це і стане реальною загрозою», - пояснив Наєв.

Читайте також: На волинському кордоні з білоруссю ранок 14 серпня почався із сумної новини.

Реклама Google

Telegram Channel