Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Німецька сімейна компанія купує цукровий завод у Луцьку

Гнідавський цукровий завод може переробляти до 6 000 тонн цукрових буряків на добу.

Фото: biz.liga.net.

Німецька сімейна компанія купує цукровий завод у Луцьку

Німецька Pfeifer & Langen купує шостий цукровий завод в Україні

Антимонопольний комітет (АМКУ) розпочав розгляд справи про концентрацію у вигляді придбання товариством з обмеженою відповідальністю «Радехівський цукор» активів ПАТ «Гнідавський цукровий завод».

Про це повідомила пресслужба відомства, пише Ліга Бізнес.

Власником ТОВ «Радехівський цукор» (Рівненська область) є німецька компанія Pfeifer & Langen. Їй також належать чотири цукрові заводи на Тернопільщині – у Збаражі, Козовій, Хоросткові і Чорткові. Їхнім власником був агрохолдинг Мрія (нині - Контінентал Фармерз Груп).

Pfeifer & Langen GmbH & Co. KG — німецька сімейна компанія зі штаб-квартирою в Кельні. Понад 150 років займається виробництвом та реалізацією цукру та похідних продуктів. Третій найбільший виробник цукру в Німеччині після Südzucker та Nordzucker. Випускає продукцію під торговими марками Kölner Zucker та Diamant Zucker.

Гнідавський цукровий завод – підприємство з виробництва цукру, розташоване у Луцьку, випускає продукцію під торговою маркою «Солодко». Завод може переробляти до 6 000 тонн цукрових буряків на добу. Кінцевими бенефіціарними власниками заводу вказані Ярослав Галькевич і Євген Макара.

Читайте також: На Волині молодь знайомилася із роботою громадських організацій.

Telegram Channel