Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Жителі Луцька запитують, чому були зачинені укриття під час ракетної атаки

Усього у Луцькій громаді сто одне сховище і протирадіаційне укриття, й 725 – найпростіших, які розташовані у підвалах.

Фото Суспільне.

Жителі Луцька запитують, чому були зачинені укриття під час ракетної атаки

Після ракетного удару армії РФ по підприємству у Луцьку на гарячу лінію 15-80 надійшло три скарги щодо зачинених під час повітряної тривоги укриттів

Одне із укриттів було зачинене на проспекті Соборності.

Як розповів Суспільному начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Юрій Кирилюк, повідомлення надходили з різних мікрорайонів міста.

«Я сьогодні з ними (ОСББ — РЕД.) спілкувався, там відбулось, те що чергова не почула дзвінка, сигнал на мобільний їй не прийшов. Хоча там і сирена поруч, але жінка не почула і відкрила вже коли люди стукали і була вже критична ситуація, вже ті ракети падали», — сказав Кирилюк.

Зі слів начальника міського відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту, також укриття було зачинене у будинку на проспекті Молоді, 4. «Ми будемо працювати з керівництвом ОСББ, щоб не нехтували і відкривали», — додав посадовець.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Юрій Кирилюк.
Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Юрій Кирилюк.

 Одна із тих, хто не зміг під час ракетної атаки потрапити в укриття — лучанка Алла Сухоносова. Жінка мешкає в Привокзальному районі. Каже: пішла в укриття, яке розташоване в паркінгу сусіднього житлового комплексу.

«З вулиці не можна зайти, якщо двері в парковку відкриті, то можна. Раніше можна було сходинками зайти, тепер вони теж їх закривають. Чужим, як то кажуть, вхід заборонено», — говорить жінка.

Перелік та адреси усіх укриттів Луцької громади є на сайті міської ради, — зазначив Юрій Кирилюк, — під час повітряної тривоги туди може потрапити будь-хто. Де зберігаються ключі та як їх відчинити – мешканці кожного будинку чи ОСББ вирішують самостійно.

Усього у Луцькій громаді сто одне сховище і протирадіаційне укриття, й 725 – найпростіших, які розташовані у підвалах будинків, навчальних закладів, культових споруд.

Зі слів начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради зараз працюють над тим, аби три паркінги нових житлових комплексів внести до переліку сховищ.

Реклама Google

Telegram Channel