Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Помилували зека, який розчленував свою співмешканку: три місяці провоював проти України

Убивця В'ячеслав Самойлов. Тільки в Росії таких чекає слава.

Фото ТСН.

Помилували зека, який розчленував свою співмешканку: три місяці провоював проти України

Мати колишнього окупанта-вбивці заявила, що пишається сином і що «перед Богом він зараз чистий»

У Росії 40-річний зек, який убив і розчленував свою співмешканку, вийшов на волю після того, як три місяці провоював проти України.
Про це пише ТСН з посиланням на російське пропагандистське видання 29.ru.
У березні 2021 року мешканець міста Новодвінськ Архангельської області В'ячеслав Самойлов убив та розчленував свою партнерку Ольгу Шляміну. Самойлов ударив жінку, через що вона впала на підлогу, вдарилася потилицею і померла. Потім він розчленував тіло вбитою ножівкою. Голову та кисті чоловік знищив. Залишки обезголовленого тіла знайшли у лісі.
Мати Самойлова розповіла, що її син вийшов із колонії та вирушив на війну вбивати українців. На фронті він пробув близько трьох місяців, отримав поранення та повернувся додому з помилуванням. Також проти України воює і молодший брат зека.
Мати Самойлова каже, що своїми синами пишається: «Про те, що спокутувати провину, звичайно, знаю, що частка провини його є. І, як то кажуть, перед Богом він зараз чистий. Він звільнений, у нього помилування. Життя з білого листка. Так сталося просто. Ні від чого не застрахований, правильно?».

Реклама Google

 

Telegram Channel