Курси НБУ $ 36.66 € 39.65
Волинський архієпископ з Московського патріархату закликав молитись за перемогу української армії

Архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Фото СПЖ.

Волинський архієпископ з Московського патріархату закликав молитись за перемогу української армії

Архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл так званої Української православної церкви (Московського патріархату) висловив співчуття через «ракетну атаку російських військ по Луцьку»

«Обласний центр Волині у вівторок, 15 серпня 2023 року, став свідком страшної трагедії. Знову російські війська, які прийшли на українську землю, завдали ракетного удару по місту, - зазначив священнослужитель. - Як повідомили в обласній військовій адміністрації, станом на 8 ранку, відомо про трьох загиблих та трьох постраждалих.

У цей важкий день я висловлюю своє щире співчуття родинам та близьким загиблих, пораненим, а також всім, хто постраждав через цю ворожу атаку!

Закликаю усіх вас, дорогі браття і сестри, до сугубої молитви. Підсилимо нині молитви до Бога за перемогу Української Армії, за настання благословенного миру в нашій країні, на наше рідне мирне місто, наші родини й близьких!».

Зазначимо, що УПЦ МП зазвичай уникає у своїх зверненнях прямих звинувачень Росії в агресії щодо України. А сама УПЦ і далі залишається в лоні Російської православної церкви.

Telegram Channel