Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Пройшов Бахмут: боєць «Гамак» із Волині боронить Україну на найгарячішому напрямку

Переможемо!

Фото: 100 Окрема бригада ТрО Волині.

Пройшов Бахмут: боєць «Гамак» із Волині боронить Україну на найгарячішому напрямку

Пан Дмитро  боєць Луцького батальйону Волинської бригади тероборони

– Народився я на Дмитра – 8 листопада – тож цього дня в мене подвійне свято – і день народження, і день мого небесного покровителя, – розповідає «Гамак».

До широкомасштабного вторгнення чоловік працював оператором з програмного керування на виробництві. Та дізнавшись про початок «великої війни» – взяв до рук зброю і став на захист рідної держави, повідомляє 100 бригада ТрО Волині.

Його батальйон впродовж року боронив північні державні рубежі України – бійці стояли вздовж українсько-білоруського кордону в межах Волинської області.

На початку ж весни 2023-го Луцький батальйон тероборони зайняв позиції на сході України – під Бахмутом. Впродовж понад 100 днів суцільного пекла волиняни не тільки не здали жодної позиції – а й зуміли суттєво просунутися вперед…

Нині ж луцькі тероборонівці тримають фронт на так само гарячому Куп’янському напрямку…

– За понад 1000 кілометрів від рідного дому Перемога ближчою таки не здається. Коли бачиш все на власні очі, розумієш – попереду у нас ще тривала і важка боротьба з лютим ворогом. Але щодо того, що ми її – Перемогу – в підсумку неодмінно здобудемо, я не маю анінайменшого сумніву! – впевнено каже Дмитро.

Читайте також: «Це війна дронів»: боєць «Кум» із Волині, який був музикантом, воює на фронті.

Реклама Google

Telegram Channel