Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Порошенко показав виробництво техніки для армії: поки росія тероризує Україну — ми конвертуємо свою лють у допомогу ЗСУ

«Наші лазне-пральні комплекси, пересувні авторемонтні майстерні, FPV дрони та інше обладнання для воїнів виготовляють саме тут»

Фото із сторінки Петра Порошенка у Facebook.

Порошенко показав виробництво техніки для армії: поки росія тероризує Україну — ми конвертуємо свою лють у допомогу ЗСУ

Петро Порошенко показав виробництво пересувних авторемонтних майстерень, лазне-пральних комплексів та техніки, які передають на у війська на передову

На сторінці у Facebook він показав відео з поїздки на підприємства, які з початком повномасштабного вторгнення повністю перепрофілювали своє виробництво для потреб Збройних Сил України.

«Поки росія тероризує Україну — усі конвертують свою лють у благі справи. І військові, і волонтери, і підприємці. Усі. І хлопці з цього виробництва — точно не виняток», – зазначив він.

«Наші лазне-пральні комплекси, пересувні авторемонтні майстерні, FPV дрони та інше обладнання для воїнів виготовляють саме тут», – розповів п’ятий Президент України.

 

 «Дуже цінно, що ці заводи із цивільних стали військовими. Вони адаптувалися під потреби держави, під потреби захисту нашої країни. Адаптувалися і люди… Хлопці, які тут працюють роблять все, щоб внести і свою частку в нашу перемогу», – зазначає він.

 

 «Ми тут не випадково – збільшуємо кількість замовлень для Збройних Сил», – зазначає Порошенко.

«Ми наполягаємо на тому, що ми маємо залучати українське виробництво. Ми кажемо, що українське виробництво буде завантажене нашими замовленнями. За рахунок коштів Фонду, коштів Справи Громад, ваших коштів будемо своєчасно сплачувати роботу», – наголосив він.

 

 Порошенко також підкреслив, що ці підприємства забезпечують роботою майже 300 людей. «Під час війни кожне робоче місце – це принципове завдання, щоб завантажити людей роботою, забезпечити їм достойний рівень оплати праці, забезпечити сплату податків у місцевий і державний бюджети, і забезпечити незламність України, і української економіки», – зазначив він.

 

На підприємстві зазначають, що намагаються робити все для того, щоб полегшити роботу українських військових на передовій. «Ми займаємося зварювальними роботами. Ми знаходимося в тилу, а хлопці на передовій і їм дуже важко. І ми намагаємося полегшити їхнє життя, їхню службу. Для ЗСУ ми робимо банний комплекс, він дуже допомагає нашим захисникам. Плюс майстерні на колесах, можна так само ремонтувати техніку», – говорять працівники.

Вони кажуть, що допомагати армії дуже важливо: «Всі ми працюємо для наших військових. Всі ми працюємо на перемогу».

 

 

Telegram Channel