Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Медустанови Волині отримали обладнання з Австрії

Все обладнання та ремонти робляться для пацієнта, щоб він перебував у комфортних умовах, отримував високоякісну спеціалізовану медичну допомогу.

Фото: voladm.gov.ua.

Медустанови Волині отримали обладнання з Австрії

Волинь отримала гуманітарний вантаж завдяки співпраці ОВА, зокрема, управління охорони здоров’я облдержадміністрації з Почесним консульством Австрії у Львові та австрійцями

Більше 40 мультифункціональних ліжок, 8 кардіомоніторів, апарат гемодіалізу, медичне обладнання для лабораторної діагностики та інструментальні столи одержали чотири медустанови Волині з австрійського Відня. А саме: обласна інфекційна лікарня, Луцька центральна районна лікарня, Луцька міська клінічна лікарня та Ковельський хоспіс.

Про це повідомляє Волинська ОДА.

«Це була дійсно командна робота. За інформацією, що нам можуть надати,  ми вивчили потребу в закладах охорони здоров’я: що кому потрібно і скільки. Таким чином лікарні отримали устаткування. Все обладнання та ремонти робляться для пацієнта. Для того, щоб він перебував у комфортних умовах, отримував високоякісну спеціалізовану медичну допомогу та щоб ця медична допомога була доступна»,– зазначив начальник управління охорони здоров’я ОДА Юрій Легкодух. 

Відтак, вчора гуманітарний вантаж був доставлений до нашої області, а сьогодні їх уже використовують у лікарнях. У цьому особисто пересвідчилися Юрій Легкодух та Почесний консул Австрії у Львові Маркіян Мальський. Вони відвідали інфекційну та районну лікарні, де уже користуються переданим обладнанням.

«Я щиро радий, що зміг долучитися до передачі цієї гуманітарної допомоги Волинській області. Також ми сьогодні з паном Юрієм обговорили, які є подальші потреби в області і відповідно я також візьму на себе зобов’язання у допомозі в цих визначених нами спільних напрямках. Вірю, що якісну техніку оцінить медичний персонал. Адже дуже важливо, щоб сьогодні збереглися кадри в медичній сфері, щоб вони бачили, що їхня праця цінується. Ну і звичайно, пацієнти, які безпосередньо будуть мати переваги від використання цього обладнання»,– сказав Маркіян Мальський. 

Читайте також: Гідромасаж, басейн, тренажерний зал: у Луцьку захисники України можуть проходити якісну реабілітацію.

Telegram Channel