Курси НБУ $ 36.38 € 39.96
Росіяни в цинічній формі пояснили, чому били ракетами по обласному центру Волині

Цього волинянина вбили росіяни в Луцьку.

Фото – ГУ ДСНС України у Волинській області.

Росіяни в цинічній формі пояснили, чому били ракетами по обласному центру Волині

Під ранок 15 серпня росіяни завдали масованого ракетного удару по Україні, зокрема влучили у промислове підприємство в Луцьку, внаслідок чого 3 людини загинули і ще 3 було поранено

Для росіян кожна вбита людина не має ніякого значення.

Посольство росії у Швеції у хамському коментарі підтвердило удар по заводу шведської компанії SKF у Луцьку у ніч на 15 серпня, заявивши, що він є легітимною військовою ціллю.

Про це повідомила «Європейська правда» з посиланням на заяву російського посольства

Представництво москви нагадало пропагандистську заяву міністерства оборони рф про ураження «ключових підприємств військової промисловості київського режиму».

«Не вловлюєте зв’язку? Тоді пояснимо: цей завод у Луцьку – частина українського ВПК, він виробляв підшипники для «Укроборонпрому». У шведській пресі про цей факт, природно, ні слова», – йдеться у цинічній заяві.

Після цього посольство рф почало прямо погрожувати, що «дістанеться не тільки поставленій бандерівцям шведській техніці, а й підприємствам військово-промислового комплексу, які працюють на них».

«Європейській правді» не вдалось знайти у відкритих джерелах хоча б якогось повідомлення про співпрацю SKF та «Укроборонпрому». Згідно з офіційним повідомленням компанії, її завод у Луцьку виробляє конічні роликопідшипники, «насамперед для важкої цивільної автомобільної промисловості».

Також посольство росії у своїй заяві промовчало про загибель трьох працівників заводу SKF у Луцьку.

Читайте також: «На Волині попрощалися з двома із трьох загиблих внаслідок ракетного удару».

Telegram Channel