Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
У Міноборони прокоментували скандальну статтю Newsweek про можливість звільнення Залужного

Валерій Залужний.

Фото: Українська правда.

У Міноборони прокоментували скандальну статтю Newsweek про можливість звільнення Залужного

Американським журналістам пояснили, що такі «вкиди» є російським пропагандистським наративом

В американському журналі Newsweek опублікували статтю про нібито можливість «заміни військового керівництва» України на чолі з Валерієм Залужним.

Видання запевняє, що посилається на «джерела, близькі до українського уряду».

У статті зокрема йдеться, що «незадовільні бойові дії можуть призвести до змін в українському військовому командуванні», пише ТСН.

«Відсутність прогресу посилила стратегічні дебати на найвищих рівнях української влади. Серед українського керівництва безумовно є деякі розбіжності щодо військової стратегії», – така цитата «джерела» Newsweek.

У Міністерстві оборони України заявили журналістам Newsweek, що «між військовим та політичним керівництвом країни існує прямий зв'язок».

«Завдання — ухвалювати рішення у динамічних умовах військової ситуації. Довіра до військового командування є важливою передумовою перемоги», — сказав представник відомства, назвавши повідомлення про внутрішні розбрати російським пропагандистським наративом, який «наполегливо просувається ворожими ЗМІ».

Нагадаємо, що у Мережі регулярно з'являються «вкиди» про нібито конфлікт між президентом Зеленський і головкомом ЗСУ Залужним. Влада цю інформацію спростовувала.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак, коментуючи чутки у ЗМІ, що Залужний може піти у політику, заявив, що головком ЗСУ «є людиною команди президента».

Читайте також: Оперативна інформація щодо ситуації на фронті станом на ранок 17 серпня.

Telegram Channel