Курси НБУ $ 36.35 € 39.72
Притула посмакував першими «вільними» херсонськими кавунами

Дуже хочеться, щоб вся Херсонщина нарешті змогла жити мирно і дружно без русні та без постійних обстрілів!

Фото: facebook.com.

Притула посмакував першими «вільними» херсонськими кавунами

Ці кавуни від херсонського фермера Віталія Сергійчука з Любимівки Нововоронцовської громади

Це перший врожай після деокупації, який передав Андрій Селецький, голова Нововоронцовської військової адміністрації у Київ.

Про це пише на своїй фейсбук-сторінці Сергій Притула

«Пам’ятаєте легендарний пам’ятник кавуну, з яким всі фотографуються? Так ось це Нововоронцовка.

Ці кавуни від херсонського фермера Віталія Сергійчука з Любимівки Нововоронцовської громади, він весь час був на своїй рідній землі навіть під час окупації. росіяни вкрали і спалили всю його техніку. Тому саджати і збирати кавуни довелося вручну. Він спеціально виростив цей врожай, щоб подякувати всім, хто допоміг Нововоронцовській громаді. І зараз на знак подяки передав і нам трохи кавунів.

Наш Фонд одразу після де-окупації завозив Нововоронцовці смартфони і старлінки, щоб відновити зв’язок в громаді, дизельні генератори, обігрівачі на зиму, мотопомпи, а також медицину місцевій лікарні.

І окремо хочу сказати, наскільки сильно я захоплююсь херсонцями, які вистояли та витримали. Дуже хочеться, щоб вся Херсонщина нарешті змогла жити мирно і дружно без русні та без постійних обстрілів. А для цього шлях один — підтримувати Сили Оборони всім необхідним, щоб вони гнали окупантів аж до самого Севастополя, а потім і по дну Чорного моря. Для цього працюємо щодня! Дякую! «, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Німеччина передала Україні ще два зенітно-ракетних комплекси IRIS-Т.

Telegram Channel