Курси НБУ $ 36.67 € 39.50
На Волині ремонтують сім кілометрів дороги вартістю понад 18 мільйонів

На ремонти автошляхів області цього року було виділено 600 мільйонів гривень.

Фото: suspilne.media.

На Волині ремонтують сім кілометрів дороги вартістю понад 18 мільйонів

Роботи планують завершити до вересня

В Олиці та селі Чемерин Луцького району триває поточний ремонт семикілометрового відрізка автомобільної дороги. 

Про це повідомляє Суспільне Новини.

Як розповів голова громади Олександр Прендецький, дорогу лагодять на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів. Загальна вартість ремонту — 18,5 мільйонів гривень.

«Співфінансування нашої громади — 2,5 мільйона. Цілком полотно відновлюють в межах Олики 900 метрів, в межах села Чемерин — 200 м, і решта в Чемерині з частковим дрібним ямковим ремонтом», — зазначив голова громади.

«Протяжність маршруту 15 кілометрів, із них лише п'ять кілометрів дороги у задовільному стані. Треба робити 10 кілометрів шляху, тоді буд все добре з дорогою», — говорить Володимир Слісарчук – водій маршрутки, яка курсує між селами громади.

Задоволена ремонтом жителька села Чемерин Олександра Козак. Зі слів жінки, раніше дорога була небезпечною для пішоходів: «Хоч діти будуть нормально ходити. Тільки як би більше зробили, до всіх сіл. То що зроблять тут по Олиці, а мені в Чемерин знову добиратися по тій самій дорозі, що була, по калюжам».

На ділянці вже поклали вирівнюючий шар дорожнього полотна. Також встановлюють бордюри, роблять зону для зупинки громадського транспорту та пішохідну доріжку.

Як розповіла  директорка Служби місцевих автомобільних доріг Оксана Грицюк, на ремонти автошляхів області цього року було виділено 600 мільйонів гривень.

«Цих коштів недостатньо, але стараємось підтримувати стан доріг з того, що маємо, — говорить директорка, — зараз відбувається експлуатаційне утримання у Луцькому районі в селі Хорохорин, Садів, в Боратинській та Горохівський громадах».

Загалом у Луцькому районі 1 348 кілометрів доріг місцевого значення, на їх утримання цього року витратять 36 мільйонів гривень, це на 6 мільйонів більше, ніж торік.

Читайте також: На Волині фахівці ДСНС обстежують укриття та сховища (Фото)

Telegram Channel