Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Рівненщина знову в скорботі: за 11 днів до свого дня народження загинув 23-річний Герой

Герої не вмирають!

Фото ілюстративне.

Рівненщина знову в скорботі: за 11 днів до свого дня народження загинув 23-річний Герой

7 серпня на донецькому напрямку, під час штурмових дій поблизу населеного пункту Соледар загинув старший солдат, житель м. Корець Вадим Васильович ПАВЛОВСЬКИЙ, 06.09.1999 року народження

Кляті окупанти понівечили ще одного сина України. Юний хлопчина не встиг створити сім’ю, продовжити свій рід чи побудувати успішну кар’єру, але встиг дати відсіч ворогу. Він загинув за 11 днів до свого дня народження. 

 

 Про це повідомляє у Facebook Корецька міська рада.

«Непрохана війна російських мерзотників позбавила Вадима шансу зустріти його в колі друзів та родини, адже він пішов захищати наш рідний край і впав у цій битві смертю хоробрих.

Вічний спокій душі та вічна слава Герою України! Вічне пекло тим, хто вбиває наших воїнів та мирних людей! Доземний уклін мамі та родині Вадима… Вся Україна Вам дякує за сина, за його виховання та його неземний подвиг!

ГЕРОЇ не вмирають, вони стають частиною кожного з нас, нашого життя, історії, майбутнього і минулого. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій у світлі Господньому. Козаки, прийміть його як свого, бо загинув він за Україну…», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: «На фронті загинув молодий воїн-волинянин Євген Шуляк».

Telegram Channel