Курси НБУ $ 36.38 € 39.96
Порошенко показав як виготовляють дрони для ЗСУ

Разом - до перемоги!

Фото Європейська солідарність.

Порошенко показав як виготовляють дрони для ЗСУ

Петро Порошенко показав відео з виробництва, де виготовляють українські дрони для армії, та закликав підтримувати наших виробників

«Це – виробництво дронів з українськими комплектуючими та іншої техніки для ЗСУ. До повномасштабного вторгнення тут виготовляли високотехнологічне обладнання. Тепер усе, що тут роблять — йде на ЗСУ», – зазначив Порошенко на сторінці у Facebook.

«FPV дрони з українськими комплектуючими для полювання за російською технікою. Трубки для розвідників, павербанки та ряд іншого обладнання», – розповів він, що саме виготовляють наші виробники.

 

 «Усі сили держави мають бути направлені на Перемогу. Особливо економіка. Підтримуйте українських виробників», – наголосив п’ятий Президент України.

Як відомо Петро Порошенко оголосив про збільшення замовлень на виробництво техніки та обладнання для Збройних Сил. «Усі сили мають бути направлені на перемогу. Усі українські виробництва мають враховувати потреби фронту. І ми маємо підтримувати виробників, які це розуміють», – наголошує він.

«Ми наполягаємо на тому, що ми маємо залучати українське виробництво. Ми кажемо, що українське виробництво буде завантажене нашими замовленнями. За рахунок коштів Фонду, коштів «Справи Громад», ваших коштів будемо своєчасно сплачувати роботу», – наголосив він.

 

 «Під час війни кожне робоче місце – це принципове завдання, щоб завантажити людей роботою, забезпечити їм достойний рівень оплати праці, забезпечити сплату податків у місцевий і державний бюджети, і забезпечити незламність України, і української економіки. Бо українська економіка — це паливо нашої армії», – підкреслив Порошенко.

Telegram Channel