Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Першу зустріч мами і коханої об'єднав спільний біль втрати: сьогодні роковини загибелі молодого Героя з Луцького району

Президент України відзначив загиблого старшого солдата Максима Артуровича Сімдянова орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Фото: rozhrada.gov.ua.

Першу зустріч мами і коханої об'єднав спільний біль втрати: сьогодні роковини загибелі молодого Героя з Луцького району

Вічна пам’ять Героєві, ім’я якого вже вписано в історію боротьби України за незалежність та суверенітет держави

19 серпня 2022 року, виконуючи бойове завдання щодо оборони Батьківщини від російського агресора, біля населеного пункту Олександрівка Херсонської області важке смертельне поранення отримав житель Рожищенської громади Луцького району Максим Сімдянов.

Про це пише Рожищенська міська рада.

25-річний Герой, щирий патріот української землі, Максим Сімдянов вірив в Перемогу України і боровся за неї до останнього подиху.

Максим Сімдянов народився та виріс у селі Козин Рожищенської громади. Був єдиним сином, помічником і підтримкою мамі Катерині Олексіївні. Змалку привчений до роботи, він добре знав, як важко мамі одній його виховувати. Після закінчення Рудко-Козинської школи Максим Сімдянов разом з мамою виїхали з села, працювали на будівництві у Харкові, Луганській області, на «Азовсталі» у Маріуполі, згодом деякий час жили в Криму . Пізніше хлопець працював на заводі «Моноліт» у Запоріжжі.

З початком АТО Максим Сімдянов прийняв важливе чоловіче рішення і змінив своє життя, уклавши контракт зі Збройними силами України. На той час йому було 19 років.

Пройшов АТО, пізніше мав досвід миротворчої місії у Конго. А потім знову повернувся до мирного життя.

Останніии роками Максим Сімдянов працював на будівництві у Німеччині, будував плани на майбутнє. Незадовго до повномасштабного вторгнення на декілька місяців наш земляк приїхав до мами у Київ і влаштувався у ту ж будівельну фірму, де працювала жінка. А 24 лютого мав знову летіти до Німеччини. Та плани змінила війна.

Максим Сімдяном пішов воювати добровольцем. Знову став у стрій рідної одеської 28-ої окремої механізо́ваної брига́ди імені Лицарів Зимового Походу.

Досвідчений воїн, надійний побратим, хороший товариш – так про загиблого Героя відгукуються ті, з ким зводило його життя.

Максим Сімдянов усім серцем вірив у Перемогу, у мирне майбутнє України, в якому бачив себе разом з коханою, яку зустрів уже під час війни.

Але війна - це постійне протистояння життя і смерті. І цей двобій для навідника механізованого батальйону, старшого солдата Максима Сімдянова завершився 19 серпня 2022 року пораненням, несумісним з життям.

26 серпня Максим Сімдянов назавжди повернувся у рідне село Козин Рожищенської громади, де знайшов останній спочинок на сільському цвинтарі..

Його найрідніші люди – мама Катерина Олексіївна та кохана Лідія вперше зустрілися під час поховання Героя. Їх назавжди поєднало спільне горе та спільний біль. А ще - вічна і світла пам’ять про того, хто віддав своє молоде життя за кожного з нас.

Президент України Володимир Зеленський «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» відзначив загиблого уродженця Рожищенської громади, старшого солдата Максима Артуровича Сімдянова орденом «За мужність» ІІІ ступеня (указ № 10/2023 від 9 січня 2023 року).

Читайте також: Посмертний орден «За мужність»: парамедикиня з Волині тепер оберігає побратимів з небес (Відео).

Telegram Channel