Курси НБУ $ 36.38 € 39.96
«Буде символом незламності»: у Ковелі зберігатиметься прапор з острова Зміїний

Незламні!

Фото: Ковельська міська рада.

«Буде символом незламності»: у Ковелі зберігатиметься прапор з острова Зміїний

Сьогодні відбулось представлення прапора з острова Зміїний. Його передав місту розвідник, сапер, ковельчанин з позивним «Данте».

Відтепер реліквія буде зберігатись у фоє міської ради, як символ незламності духу українського народу.

Право її відкрити надали міському голові Ігорю Чайці та військовослужбовцю з позивним «Марс», інформує Ковельська міська рада.

Саме це знамено після того, як росіяни покинули цю гарячу точку протистояння, військові скинули з гелікоптера в липні 2022 року, а розвідники встановили на Зміїному, серед них був і наш Данте. Молодий хлопець і зараз продовжує боронити Україну.

 

 На полотнищі є чимало написів. Їх зробили наші захисники. Ковельчанин, зокрема, залишив рядки: «Бо ти, Пресвята, все життя моє. Бо ти — все щастя моє!»

Ігор Чайка привітав усіх з Днем Прапора. Зокрема, він зазначив:«Гімн, Герб, Прапор — це не просто символи державності, це те, що єднає нас. Єднає ті цінності, які є святими для кожного українця. Бойовий досвід військового Данте настільки великий, що його вистачить на декілька життів. І коли ти розмовляєш з такими хлопцями, то розумієш, наскільки людяною, сильною і стійкою є наша армія.

Ця зала тепер буде свого роду одним з музеїв нашої Незламності, а цей Прапор буде показувати всім, що Україна — непереможна і буде вільною».

Читайте також: Американські журналісти приїхали до мера Ковеля, щоб взяти інтерв’ю.

Telegram Channel